W naszym zakładzie wykonujemy głównie nagrobki, grobowce ale w mniejszej ilości również blaty, schody i parapety. Wykonujemy napisy na kamieniu metodą piaskowania i kłucia ręcznego. W ofercie mamy również krzyże, lampiony, rzeźby, porcelanowe portrety, wazony i podstawki pod znicze.

Mamy do zaoferowania granit krajowy jak i zagraniczny wysokiej jakości. Realizując zamówienia korzystamy z własnych wzorów jak również z projektów powierzonych przez naszych klientów.

Wiemy, że nagrobek to coś więcej niż kamień – to symbol pamięci o bliskiej osobie, dlatego do każdego klienta podchodzimy z należytym szacunkiem. Jesteśmy rzetelni i sumienni zwiększając tym samym obszar naszej         działalności i coraz większe grono zadowolonych klientów.

Witam!

Nazywam się Piotr Wojnar i jestem włścicielem Zakładu Kamieniarskiego znajdującego się w miejscowości Studzian koło Przeworska. Kamieniarstwem zajmuję się od przeszło dwudziestu lat. Zapraszam!


Nagrobki Przeworsk

Zajmujemy się głównie produkcją nagrobków, grobowców ale również znajdą Państwo u nas schody, blaty oraz parapety.  więcej>>


Kontakt

Zakład Kamieniarski Piotr Wojnar

37-200 Przeworsk, Studzian 350

tel: +48 604 588 002

e-mail: piotrwojnar@onet.pl